تماس با ما

ایمیل سایت  :Info@clsisfahan.ir

تلگرام جابک اصفهان :   me/joinchat/Ai3lvD5CxgSQpqb62uOOUg

تلگرام اطلاع رسان جابک اصفهان : telegram.me/etlaresanjabak

شماره ارسال پیامک :10009132297362

 موبایل آقای طیباطیبا مسئول کمیته اشتغال :09133175907


برگزاري دومين انتخابات هيئت مديره

قابل توجه همکاران محترم:

باتوجه به اتمام  مسئولیت اولین دوره هیات مدیره جابک استان اصفهان در اردیبهشت ٩٨ وبرگزاری انتخابات در سه ماه اول سال ٩٨ , ولزوم عضویت کاندیدا های محترم قبل از برگزاری انتخابات در جابک استان خود (طبق اساسنامه  و آیین نامه جابک کشوری) لذا خواهشمنداست همکاران محترم که قصد شرکت در این  انتخابات را دارند هرچه سریعتر جهت عضویت در جابک استان اصفهان با مراجعه به سایت جابک کشوری jabak.ir  اقدام نمایند.

*** بدیهی است افرادی که تا قبل از برگزاری  انتخابات به عضویت جابک استان در نیامده باشند نمیتوانند خود را بعنوان کاندید معرفی نمایند. 
با تشکر 
هیئت مدیره  جابک استان اصفهان
لینکستان
ارتباط با مدیر
 
 
جلسه هیئت مدیره جامعه آزمایشگاهیان بالینی استان اصفهان برگزار گردید.

بسمه تعالی 
قابل توجه همکاران 
پیرو مصوبه قبلی هیئت مدیره جابک اصفهان در مورد برگزاری جلسات هیئت مدیره  در آزمایشگاه های خصوصی و دولتی جهت آشنایی بیشتر اعضا هیئت مدیره با همکاران و بلعکس, بدنبال جلسه قبلی که در آزمایشگاه مهدیه اصفهان برگزار گردید, دیروز  جلسه هیئت مدیره در آزمایشگاه میلاد واقع در خبابان آمادگاه برگزارشد.
در ابتدا آقای قجاوند  گزارشی جامعی در رابطه با پیگیری های ایشان جهت برقراری حق بهره وری و احیای مقطع دکتری علوم ازمایشگاهی و پیگیری سختی کار بخش خصوصی در سازمان تامین اجتماعی ارائه شد که بدین منظور دیدار های متعددی با نمایندگان مجلس از جمله جناب دکتر عابدی (نماینده اصفهان ) و جناب دکتر مطهری (.......) و سایر مسئولین  دستگاه های مربوطه ارائه نمود 

سپس  آقای هوشیاری در ارتباط باشکایت  به دیوان عدالت اداری و شرح جلسه هیئت مدیره کشوری در مشهد و پیگیریهای مقدماتی جهت ثبت جابک استان در اداره ثبت شرکتها گزارش خود را به اعضا  ارائه نمود.
در ادامه هیئت مدیره ضمن دیدار با پرسنل آزمایشگاه در مورد موضوعات مورد نظر همکاران به صحبت و گفتگو پرداختند.
در پایان ضمن تشکر از خانم دکتر افضل ریاست محترم آزمایشگاه میلاد و آقای پریشانی سوپروایزر آزمایشگاه, امید است با برگزاری جلسات بعدی در سایر آزمایشگاههای خصوصی ودولتی رابط بین اعضا هییت مدیره و همکاران محترم بیشتر گردد.
با تشکر 
هیئت مدیره جامعه آزمایشگاهیان بالینی استان اصفهان

photo_2017-10-03_19-48-47.jpg

photo_2017-10-03_19-49-00.jpg

photo_2017-10-03_19-49-05.jpg
۱۳۹۶/۷/۱۱
نظر شما درباره مطلب بالا

 
طراحی و اجرا از مهندسین مشاور بهبد فرادیس نقش جهان