تماس با ما

ایمیل سایت  :Info@clsisfahan.ir

تلگرام جابک اصفهان :   me/joinchat/Ai3lvD5CxgSQpqb62uOOUg

تلگرام اطلاع رسان جابک اصفهان : telegram.me/etlaresanjabak

شماره ارسال پیامک :10009132297362

 موبایل آقای طیباطیبا مسئول کمیته اشتغال :09133175907


برگزاري دومين انتخابات هيئت مديره

قابل توجه همکاران محترم:

باتوجه به اتمام  مسئولیت اولین دوره هیات مدیره جابک استان اصفهان در اردیبهشت ٩٨ وبرگزاری انتخابات در سه ماه اول سال ٩٨ , ولزوم عضویت کاندیدا های محترم قبل از برگزاری انتخابات در جابک استان خود (طبق اساسنامه  و آیین نامه جابک کشوری) لذا خواهشمنداست همکاران محترم که قصد شرکت در این  انتخابات را دارند هرچه سریعتر جهت عضویت در جابک استان اصفهان با مراجعه به سایت جابک کشوری jabak.ir  اقدام نمایند.

*** بدیهی است افرادی که تا قبل از برگزاری  انتخابات به عضویت جابک استان در نیامده باشند نمیتوانند خود را بعنوان کاندید معرفی نمایند. 
با تشکر 
هیئت مدیره  جابک استان اصفهان
لینکستان
ارتباط با مدیر
 
 
*******سال نو مبارک *******فراخوان عضويت در جامعه آزمايشگاهيان باليني كشور(جابك)

فراخوان عضويت در جامعه آزمايشگاهيان باليني كشور(جابك)

به استحضار کلیه همكاران محترم علوم آزمایشگاهی سراسر کشور می رساند:

  جامعه_آزمايشگاهيان_باليني_كشور (جابك)  بر اساس اهداف تعيين شده صنفی و احقاق حقوق قشر فرهيخته علوم آزمایشگاهی اقدام به راه اندازی سامانه ثبت عضویت رسمی و ثبت اطلاعات پرسنلی درسایت جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور به آدرس  jabak.ir  نموده است .
لذا از کلیه همكاران عزيز با مدرك علوم آزمایشگاهی دعوت به عمل مي آيد  صرفا از طريق سامانه های ذکرشده نسبت به عضويت در جابک ونیز سامانه ثبت اطلاعات پرسنلي که تنها براي بانك اطلاعاتي جابك در مورد تعداد آزمايشگاهيان كشور ميباشداقدام نمایند.


لازم به ذکر است همكاراني كه قبل ازپایان سال ٩٧ نسبت به ثبت نام و عضويت اقدام نمايند، می‌توانند کارت عضویت خود را در ایام كنگره_ارتقاء_كيفيت آزمایشگاهی با مراجعه به غرفه جابک دریافت نمایند .

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
نظر شما درباره مطلب بالا

 
طراحی و اجرا از مهندسین مشاور بهبد فرادیس نقش جهان